Poradnik gracza MovieStarPlanet

Sprawdź te porady dla gracza MovieStarPlanet!

    • Im więcej masz znajomych, tym szybciej zyskasz sławę!
    • Interakcja ze znajomymi, proszenie o autografy, tworzenie filmów i dzielenie się wyglądem swojego awatara z innymi to inne sposoby na zdobycie Sławy.
    • Utwórz nowe konto i dokonaj auto.
    • Nigdy nie podawaj swojego hasła innym użytkownikom lub osobom podającym się za administratorów.

MSP Hack -Tutaj!

Czym jest gra MovieStarPlanet?

MovieStarPlanet to bardzo sympatyczna gra przez przeglądarkę, w której możemy wcielić się w gwiazdę filmową. Gra skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży bedącej w wieku od 8 do 15 roku życia. Celem gry jest przede wszystkim rozwijanie wyobraźni i budowanie u dzieci kreatywności. To taki bardzo bezpieczny, kolorowy wirtualny mini wszechświat, w którym każdy może być gwiazdą. Zaletą gry MSP jest to, że jet to gra darmowa – no chyba, że dziecko oczywiście za pozwoleniem rodziców, postanowi posiadać konto VIP, które posiada trochę więcej różnych opcji.

Jak dobrze grać w MovieStarPlanet w 2020 roku?

Na początku rozpoczynamy grę od wyboru płci, po czym przechodzimy do wyglądu postaci. Dopasowujemy jej odpowiedni ubiór, włosy, twarz, kolor skóry i tym podobne. Posiadając już postać zgodną z naszym gustem rejestrujemy i logujemy się do gry. No i zaczynamy grac!
Pojawia się nasz pierwszy przyjaciel, Zac Sky, który wita nas w grze. W chmurce nad nasza postacią możemy napisać czym się zajmujemy w życiu, a także wybrać mimikę twarzy, zwierzaka do wyprowadzenia, czy też animację, którą chcielibyśmy zrobić. Szukamy przyjaciół, z którymi możemy zagrać w różne gry, zbieramy “Fame” oraz “Star Coinsy”, które możemy przeznaczyć na nowe ciuchy. Oprócz tego mamy również swój pokój, który możemy odpowiednio według uznania umeblować. Ponadto mamy także opcję nakręcenia swojego filmu, bo przecież jesteśmy gwiazda filmową, zaś w sklepie kupujemy wyposażenie do pokoiku czy nowe gadżety. Możemy również zapoznać inne dzieci, które grają w tę grę. Wszystko to prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze zabawy.

Czego uczy gra MSP?

Wbrew początkowym pozorom gra MovieStarPlanet ma pozytywne właściwości dla naszych dzieci. Gra jest przede wszystkim bardzo przyjemnym sposobem na zainteresowanie dzieci kreatywnym światem, w którym ważne są fajne pomysły i twórcza wyobraźnia. Nie ma tu żadnych ograniczeń – dziecko urządza pokoik wedle swojego widzimisię, ubiera swojego “ludzika” jak chce i dobiera do niego odpowiednie komponenty. Może być grzeczną dziewczynką lub niepokornym łobuzem, wcieli się naprawdę w co tylko zechce. Gra oprócz kreatywności i pomysłowości rozwijać może również takie sprawy jak oszczędność – gdyż dziecko może korzystać ze sklepu i kupować dla swojej postaci nowe coraz ładniejsze ubranka czy style fryzury itd., a także regularności – niektóre opcje można wykonać wchodząc do gry dopiero na następny dzień.

MovieStarPlanet jest to gra bardziej skierowana do dziewczynek. Chociaż zapewne i chłopcy odnajdą sobie w niej jakieś ciekawe funkcje, szczególnie gierki dzięki, którym zdobywa się walutę w grze. Z pewnością rozwija również funkcje społeczne, gdyż im więcej przyjaciół dziecko znajdzie tym lepszą ma zabawę. Oczywiście wszystko odbywa się tu zgodnie z regulaminem – kto go nie przestrzega temu grozi wydalenie z gry. Dlatego warto tu pozostać grzecznym i nie przekraczać warunków ustalonych przez moderatorów gry.

Ogólna ocena gry wśród użytkowników jest bardzo wysoka – to pięć gwiazdek a więc maksymalna liczba punktów, jakie można uzyskać. I jest to ocena sprawiedliwa. To gra, która uczy i bawi jednocześnie. Która ma wiele ciekawych opcji i która niekiedy zainteresować może także rodziców.

Poznaj sprawdzone sposoby awansu w grze MovieStarPlanet

MovieStarPlanet (MSP) ma kilka wbudowanych sposobów, aby szybko zdobywać kolejne poziomy bez oszukiwania i zakłócania gry. Możesz zapłacić, aby stać się VIP-em, co da ci wykładniczo więcej Sławy – waluta podnosząca poziom gry lub możesz wykonywać działania w grze, takie jak np. granie w gry. Chociaż istnieje wiele sposobów na generowanie sławy, to granie w gry lub uzyskanie statusu VIP to dwa najszybsze i najłatwiejsze sposoby na podniesienie swojego poziomu.

Gra MovieStarPlanet ma kilka kategorii gier, z których każda nagrodzi Cię dużą sławą po zakończeniu:

– “Dress Up”, który prosi o ubranie swojej postaci w określony sposób w ograniczonym czasie. Przebieranie się zależy w dużej mierze od akceptacji innych graczy i zajmuje sporo czasu, aby przynieść rezultaty, więc nie jest to bardzo dobra opcja do budowania Sławy.
– “Szalone karty”, które pozwalają ocenić wygląd innych graczy. Ponieważ zależy to od oceny innych graczy, nie jest to idealne narzędzie do szybkiego budowania Sławy.
– “Quiz”, który zadaje pytania wielokrotnego wyboru. To najlepsza opcja szybkiego zdobywania poziomów; zyskujesz sławę za każdą poprawną odpowiedź, a im dłużej grasz, tym więcej odpowiedzi konsekwentnie znasz.
– “Arcade”, która zawiera zarówno klasyczne gry arkadowe, jak i oryginalne. Choć ogólnie najbardziej dostępne, te gry cieszą się niewielką sławą.
– “Catwalk”, który jest zarezerwowany na poziomie 6 i wyższym. Wybieg nie jest idealny do zdobywania poziomów, ponieważ opiera się na osądach graczy, takich jak Dress Up.
– “Casting”, czyli minigra oparta na odgadywaniu nazwy 3 animacji i klikaniu ich we właściwej kolejności, teraz ta minigra nie działa przez większość czasu, ponieważ Pixi Star nie wyświetla się na ekranie, ale masz 50/50 szansa zobaczenia Pixi Star, jednakże minigra po raz kolejny nie jest zbyt dobrą opcją, aby zdobyć sławę.

Możesz grac też wielokrotnie w ulubioną grę. Jest to strategia znana w grach wideo jako “grindowanie” – powtarzanie akcji, która przynosi ci pieniądze, doświadczenie lub w tym przypadku, sławę. Gdy już przyzwyczaisz się do konkretnej gry, będziesz szybko zdobywać kolejne poziomy!

MovieStarPlanet Hack – Wejdź Tutaj

Kategoria “Quiz” to najlepszy sposób na szybkie zdobycie sławy. To jedyna kategoria gier z dużą ilością Sławy jako nagrodą, która zależy od twoich umiejętności, a nie osądu innego gracza.

Chcesz zostac VIPem? Przejrzyj opcje VIP

Płacenie za członkostwo VIP zapewnia większą sławę, co pomoże ci szybciej awansować niż na zwykłym koncie. Masz trzy poziomy VIP, każdy z opcją tygodniową, miesięczną, trzymiesięczną i roczną. Zasadniczo roczna opcja najprawdopodobniej jest większa niż potrzeba do osiągnięcia maksymalnego poziomu. Twoje opcje VIP są następujące:

-> VIP, który jest standardowym członkostwem VIP. Jeden tydzień kosztuje 4 USD, miesiąc kosztuje 10 USD, trzy miesiące 25 USD, a rok 55 USD. Będziesz miał większą liczbę opcji i interakcji niż standardowe konto, ale nagrody StarCoin i Diamond nie są bardzo wysokie. Dzięki tej opcji będziesz mógł dodać do czterech przyjaciół, obracać kołem nagrody dwa razy dziennie i rozdawać cztery autografy na godzinę.
-> ELITE VIP, który jest kolejnym poziomem. ELITE kosztuje 5 USD za tydzień, 11,99 USD za miesiąc, 29 USD za trzy miesiące i 65 USD za rok. ELITE pozwala dodać do siedmiu przyjaciół, kręcić kołem nagrody trzy razy dziennie i rozdawać 15 autografów na godzinę.
-> STAR VIP, który jest ostatnim poziomem. Tydzień kosztuje 6 USD, miesiąc kosztuje 12,99 USD, trzy miesiące to 32 USD, a rok to 70 USD. Za twoje pieniądze poziom STAR jest najlepszą opcją, ponieważ otrzymujesz wykładniczo więcej nagród przy zakupie członkostwa. STAR pozwala dodać do dziewięciu przyjaciół, zakręcić kołem nagrody cztery razy dziennie i rozdawać 30 autografów na godzinę.

Jeśli unikniesz rocznego członkostwa i trzymasz się trzymiesięcznego okresu, GWIAZDA jest tylko o 7 USD wyższa niż zwykły VIP. To sprawia, że ​​jest to najlepsza równowaga między opłacalnością i nagrodą, ponieważ oprócz dużej szansy na zdobycie Sławy otrzymasz ogromną liczbę diamentów i gwiezdnych monet.